Web Tassarım Hizmetleri

Web Tasarım

Web siteniz; işiniz ve sektörünüz ne olursa olsun, potansiyel ve mevcut müşterilinize açılan bir penceredir. Evinize veya işyerinize gelen kişilere nasıl özenle ağırlıyorsanız, web siteniz de aynı özenle ziyaretçilerinizi ağırlamalıdır. Bu nedenle, internet siteniz son kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak hazırlanmalıdır. Biz son kullanıcı deneyimini kusursuz şekilde yaşatacak ve karmaşadan uzak kusursuz web siteleri tasarlıyoruz.

İletişime Geçin Fiyat Teklifi İsteyin


Kusursuz

Kusursuz
İnternet sitenizi her ayrıntısına özenerek tasarlıyoruz. Çünkü biz interneti ve tasarımı seviyoruz. Kurumsal kimliğinizi ve işinizi en iyi şekilde yansıtacak, her sayfasına ayrı özen gösterilmiş internet sitenizi birlikte tasarlıyoruz.

Sunucu

Sunucu
İnternet siteniz için son teknoloji ve güçlü sunucular kullanarak sitenizin %100 erişilebilir olmasını sağlıyoruz. Ayrıca otomatik yedekleme sistemi ile ek önlem alıyoruz.

Uyumlu

Uyumlu
İnternet siteniz, erişecek cihazlara göre otomatik olarak uyum sağlayacaktır. Mobil cihazlardan, tabletlere, dizüstü bilgisayarlardan, retina ekranlara kadar her cihazdan en mükemmel ve doğru görüntüyü elde edeceksiniz.

Sosyal Ağlar

Sosyal Ağlar
İnternet sitenizi sosyal ağlarınıza entegre ediyoruz. Eğer sosyal ağ hesaplarınız yoksa bunları oluşturup gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

SEO

SEO
Sitenizi tasarlarken temel arama motoru optimizasyonu hizmetini de birlikte sunuyoruz. Her içerik için, arama motorlarına yönelik anahtar kelimeleri ve açıklamaları ekliyoruz.

Yönetim

Yönetim
Dilediğiniz içeriği eklemeniz veya daha sonra üzerinde değişiklik yapabilmeniz için kollanımı kolay bir yönetim paneli sunuyoruz.

Güvenli ePosta

Güvenli ePosta
Kurumsal ePosta hesaplarınızın her biri 10 GB alana sahip ve 7 gün 24 saat kesintisiz çalışacaktır. ePosta hesaplarınızdan göndereceğiniz postaları %99,9 oranında gelen kutusuna gidecektir.

İstatistik

İstatistik
İnternet sayfanızın detaylı istatistik raporlarına dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz. Böylece ziyaretçilerinizin davranışlarını gözlemleyerek sitenizde iyileştirmeler yapabiliriz.